KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16119172
nr 1611 9172
Jan Thomas Helge Franzén
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Thomas Franzén (f. 1945), Sverige. Utsikt mot Riddarfjärden. Signerad och daterad JTH Franzén -04. Olja på duk, 90x130 cm, yttermått inklusive ram: 93x133 cm
Jan Thomas Helge Franzén, svensk bildkonstnär och ekonom född 1945.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 8 april 2024
kl 20:39:31
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
Jan Thomas Helge Franzén
Läs mer om Jan Thomas Helge Franzén